I jepet lamtumira e fundit reperit të njohur (FOTO)

By

Reperit të njohur, Juice WRLD, dje iu është dhënë lamtumira e fundit nga familja dhe miqtë e tij në në Kishën e Katedrales së Tempullit të Shenjtë në Harvey, Illinoi, pranë vendlindjes së tij në Chikago.

Në një intervistë për TMZ, nëna e reperit Carmela Wallace, ka thënë se ata ishin të pandashëm dhe se kishin një lidhje të veçantë me njëri-tjetrin.

“U prehsh në paqe do të mungosh i dashuri im”, kanë qenë fjalët e nënës së reperit që i tha gjatë varrimi të tij.

Artikuj të ngjashëm