I FUNDIT: Kjo është gjendja shëndetësore e Fjolla Morinës

By

Pavarësisht faktit se aksidenti i mbrëmshëm u duk të jetë tejet i rëmdë për Fjolla Morinën, fatmirësisht gjendja e saj është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

Këtë e ka konfirmuar Kallashi e cila po i qëndron pranë mikeshës së saj në çdo moment në Shkup.

Përmes një njoftimi publik, Kallashi është shprehur se Fjolla po përmirësohet.

‘Pershëndetje Miq dhe fansa Fjolla Morina eshte mir gjendia e saj po permisohet ju falminderit shum’ – ka shkruar Donjeta në postimin e saj. /prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm