I FUNDIT: Enca ia shpreh dashurinë Noizyt

By

Në një terren aspak miqësor kur depërtimi për të realizuar ëndrrën, ai ishte personi i vetëm që e mbështeti.

Por, Enca Haxhia nuk e harron Noizyn as sot kur është një prej këngëtareve më të suksesshme duke shprehur mirënjohjen dhe dashurinë për të.

Me theks të veçantë tek kjo e fundit, Enca sot ka treguar dashurinë e madhe për reperin.

Në një postim ku shfaq një zemër të madhe ajo ka shkruar: ‘Ti je budalla por të dua shumë’.

Postimi brenda pak minutash është fshirë nga këngëtarja duke ngjallur dyshime se mos llogaria e saj ishte hakuar dhe ky postim nuk ishte bërë nga këngëtarja.

Më heret, gjatë ditës pati ‘përplasje’ mes dy emrave për ‘Bow down’. Enca tha se e ka shkruaj ajo kurse Noizy ia rikujtoi të kundërtën./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm