I dehur po përpiqej të përleshej, aktori i famshëm dëbohet nga lokali

By

Ylli i trazuar i Hollivudit, Nicolas Cage, është filmuar duke u hedhur nga një bar i mrekullueshëm në Las Vegas – ku ai ishte “plotësisht i dehur dhe i zhurmshëm” dhe u ngatërrua me një “njeri të pastrehë”, thanë dëshmitarët okularë.

Aktori – i cili fitoi një Oskar për portretizimin e tij të një alkoolisti në “Leaving Las Vegas” – u dëbua nga Lawry’s Prime Rib të hënën javën e kaluar pasi u grind me një anëtar të stafit, sipas pamjeve të ndara nga The Sun.

Një dëshmitar okular i tha Sun se ata së pari menduan se ai ishte “një i pastrehë plotësisht i dehur dhe i zhurmshëm”.

“Për tronditjen tonë, doli se ishte Nicolas Cage,” tha dëshmitari.

“Ai ishte shumë i dehur dhe po zihej pak me stafin.”

“Ai ishte në një gjendje vërtet të keqe dhe shëtiste pa këpucë. Stafi na tha se ai kishte pirë shumë gota me tequila dhe uiski Macallan 1980.

“Ai u bërtiste njerëzve dhe po përpiqej të përleshej dhe pastaj stafi i kërkoi të largohej,” tha dëshmitari. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm