I dashuruar deri në vesh – Gent Fatali darkë romantike e me trëndafila me të dashurën

By

Para ca ditësh mediat shqiptare e zbuluan se ai ishte në lidhje e madje edhe të dashurën e tij.

Dhe Gent Fatali s’e ka ndërmend të fshihet më dhe ai po që është shumë i dashuruar.

https://www.instagram.com/p/BsWCBRGB3Hh/

Duke darkuar në Paris të Francës, ai ka pozuar me një trëndafil të bardhë në duar, e në të njëjtin vend me të njëjtën lule, është fotografuar edhe e dashura e tij Rozafa.

E në këtë rast, trëndafili i bardhë që mbanë në duar çifti është simbol i dashurisë së pastër dhe pafajësisë. /Prive.al

View this post on Instagram

He said I look like french art

A post shared by Rozafa (@rozaf.a) on

Artikuj të ngjashëm