I dashuri i Argjentina Ramosajt feston ditëlindjen: I menjëhershëm urimi nga ana e saj (FOTO)

By

Ajo padyshim mbetet njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar e për aq kohë sa ishte aktive arriti të bëjë për vete mijra fansa.

Por me kalimin e kohës aktiviteti i saj shkoi në rënie e sipër e kjo ka një arsye mjaft të fortë.

Argjentina ra në dashuri me Dukagjin Fetahun me të cilin tashmë gëzon edhe një djalë andaj muzikën dhe karrierën e saj e la në plan të dytë.

E pikërisht sot shënohet një nga ditët më të rëndësishme në familjen e saj pasi i dashuri i këngëtares feston ditëlindjen.

Urimi nga ana e saj nuk vonoi aspak e me të hyrë data e sotme Argjentina përmes Instagramit befasoi të dashurin e saj me këto fjalë: “Happy birthday baby! I love you more than I ever thought possible. Thank you for being a great husband & amazing father. Thank you for simply being you! Here’s to spending all the years to come together ❤️” /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm