Hoqi tatuazhin kushtuar David, Victoria sqaron të gjitha thashethemet

By

Victoria Beckham ka sqaruar se pse ajo kishte hequr një tatuazh kushtuar bashkëshortit të saj David Beckham muajt e fundit.

Beckham, 48, ka qenë subjekt i tabloideve pasi ajo shkaktoi spekulime për divorcin që kur filloi procesin e heqjes së tatuazhit fillestar “DB” nga kyçi i saj disa muaj më parë.

Megjithatë, ish-Spice Girl zbuloi arsyen e vërtetë të vendimit të saj për të hequr tatuazhin e inicialeve të bashkëshortit të saj gjatë një interviste për emisionin Today të enjten, dhe nuk është ashtu siç mendoni.

“Unë i kisha këto tatuazhe shumë kohë më parë dhe thjesht nuk ishin veçanërisht delikate,” tha ajo për hostet e Today Hoda Kotb dhe Savannah Guthrie, përpara se të shpjegonte se ishte një arsye estetike pas heqjes, dhe jo një arsye emocionale.

“Të miat ishin pak të trasha dhe kishin pak gjakderdhje dhe thjesht nuk ishin aq të bukura. Ato thjesht nuk dukeshin aq bukur. Nuk do të thotë asgjë më shumë se kaq,” vazhdoi ajo.

“Mediat filluan të spekulojnë, a e lashë burrin tim? Jo. Nuk më pëlqenin tatuazhet. Është kaq e thjeshtë.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm