Hit akoma pa u publikuar, kënga e re e AZET shpërthen në Instagram

By

AZET mbrëmë lëshoi pak nga kënga e re e cila mesa duket do të jetë e tëra në gjuhën shqipe.

Këngëtari i cili jeton në Gjermani atje ku edhe ka bërë bujë të madhe, njoftoi se projekti i ri quhet ‘skam kohë’ dhe pritet të lëshohet shumë shpejtë për publikun.

Akoma pa u publikuar kënga e plotë, videoja të cilën AZET e postoi ka marrë mbi gjysmë milioni shikime vetëm në Instagram dhe është bërë virale në këtë rrjet social.

Si mendoni ju, hit apo jo?/Prive.al

View this post on Instagram

Skam koh o skam koh👑💥 @prodby_lucry

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Artikuj të ngjashëm