Historia tejet prekëse që lidhë Elitën dhe Milaimin

By

Mbrëmë në emisionin “Shiko kush luan” në mesin e të ftuarve ishin Milaim Zeka dhe Elita Rudi, me bashkëshortë.

Në rrjedhën e programit, Zeka u përlot kur përmendi një histori që e lidhë me Elitën.

Gazetari i njohur deklaroi:

“Elita e ka ndihmu çunin e motrës sime në kohën kur ai ka qenë  me kancer”.

Bëhet fjalë për kontributin e Elitës në kampanjën për mbledhjen e fondeve për shërimin e Denisit, i cili fatkeqësisht nuk ia doli në betejën e tij të vështirë me sëmundjen serioze. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm