Histori frymëzuese: Si nisi gjithçka për Arbër Bytyqin?

By

Arbër Bytyqi zbuloi për Prive, ‘5 datat’ e paharruar në jetën e tij.

Grimeri i njohur shqiptar rrëfeu një histori të trishtë familjare dhe tregoi shumë gjëra të tjera rreth tij dhe karrierës si grimer.

Si nisi gjithçka për to dhe si u ndje kur arriti 1 mijë ndjekës ndonëse sot numëron qindra mijëra sosh.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm