“Hello” në versionin e Linditës! (Video)

By

Këngëtarja Linda Halimi apo siç ka vendosur të prezantohet në Amerikë me emrin e plotë, Lindita ka realizuar cover të këngës më të famshme të momentit ‘Hello’.

Një këngë e vështirë për tu kënduar por që mesa duket për Lindën nuk ka qenë problem të realizoj bukur  ‘Hello’.

Që në orët e para ky cover është pëlqyer nga ndjekësit e saj dhe ka filluar të ketë shpërndarje të madhe në rrjete sociale.

Artikuj të ngjashëm