Helena dhe Diellza si dy pika uji: Ish-Missi ndan imazhin që i thotë të tëra (FOTO)

By

Javë më parë, ish-Missi Diellza Kolgeci u bë nënë për të parën herë.

Si fryt i lidhjes dhe dashurisë me basketbollistin Fisnik Rugova, erdhi në jetë vajza e çiftit, Helena.

Këtë periudhë, ndryshe prej shumë fytyrave publike që zgjedhin të jenë në diskrecion të plotë, Kolgeci është treguar goxha aktive duke ndarë me publikun detaje nga ditët e para të mëmësisë.

Para pak minutash, Diellza ka ndarë imazhin më të qartë të vajzës.

Ajo që bie në sy është ngjajshmëria, pothuajse identike e Helenës me nënën.

Duket se princesha e vogël ka trashëguar në tërësi tiparet e nënës së saj që për mbi dy dekada njihet si ikonë shqiptare e bukurisë.

Imazhi më poshtë i thotë të tëra… /Prive.al

Image may contain: 1 person, baby and closeup

Artikuj të ngjashëm