Hekuran Krasniqi me dhuratë për fansat në ditëlindjen jubilare

By

Këngëtari Hekuran Krasniqi ka vendosur që këtë fundjavë të publikojë një këngë të re.

Kësaj radhe, ai nuk ka ardhur me ndonjë bashkëpunim por solo.

‘Më vrave mua’ mban titullin kjo këngë e cila ka muzikë por kësaj radhe jo edhe tekst të Hekuran Krasniqit.

Ky projekt në prag të 40 vjetorit të këngëtarit duket të jetë dhurata më e mirë për të gjithë ata që ndër vite kanë pëlqyer krijimet muzikore të Hekuranit.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm