Heidi Klum shfaq simptoma por nuk mund të bëjë testin për koronavirus

By

As modelja e famshme Heidi Klum nuk duket se po favorizohet nga sistemi mjekësor.

Duru e modës, supermodelja, drejtuesja e  “Making the Cut” dhe gjykatësja në “America’s Got Talent” Heidi Klum nuk po mundet të bëjë një test për koronavirus.

Të Premten postoi një video të veten të shtrirë në shtrat në pizhama në Instagram, duke sqaruar pse ajo mungon nga karrigia e gjykatësit të saj “AGT” kohët e fundit.

“Përshëndetje, të gjithë, unë vetëm desha që ju të dini pse nuk kam qenë ulur në ulësen time” America’s Got Talent “,tha Klum në video. “Filloi gjithçka me të ftohtit, duke ndier ethe, kollë. Unë thjesht nuk ndihem mirë, për këtë arsye kam qëndruar në shtëpi, për të mos infektuar asnjë person tjetër.”

Ajo shtoi se është përpjekur të testohet për koronavirusin, por nuk ka qenë në gjendje të arrijë në një nga testet e pakapshme, të cilat janë në mungesë në të gjithë vendin.

“Unë shpresoj se është thjesht një ftohje. Unë do të doja të bëja testin e koronës, por thjesht nuk është këtu, “tha ajo. “Kam provuar me dy mjekë të ndryshëm dhe thjesht nuk mund të bëj një të tillë. Qëndroni të sigurt, të gjithë. Qëndroni në shtëpi nëse nuk ndiheni mirë. “

Artikuj të ngjashëm