Harry Styles debuton me stilin e ri të flokëve që bëri bujë në rrjete sociale

By

Këngëtari i njohur Harry Styles bëri një ndryshim në stil të flokëve dhe fansat e tij, epo, nuk e pritën fare mirë!

Image result for harry styles hair

Me tipare të fytyrës tejet atraktive dhe flokë të shëndosha dhe voluminoze që gjithkush do ia kishte lakminë, Harry nuk e pati fare problem të bënte ndryshimin drastik duke i prerë ato për të debutuar me një model të ri flokësh.

Image result for harry styles hair

Por transformimin e flokëve të tij fansat e tij nuk e pëlqyen farë, duke krijuar kështu zhurmë pas një fotoje që u publikua ku Harry debuton me flokë të prerë dhe mjekër.

Disa shkruan se parukieri i Harryt duhej vrarë për punën që kishte bërë, ndërsa të tjerë që lusnin këngëtarin t’i rriste prapë ato kaçurrelat e bukura.

View image on Twitter

Artikuj të ngjashëm