“Harrova”, kënga e radhës nga Blero

By

“Harrova” do të titullohet produksioni i radhës i Bleros, për të cilin në tekst dhe
muzikë ka punuar me Bes Buzukun.
Lirika e saj ka të bëj se si në një moment në jetë harrojmë që gjithçka është ‘rren’
shprehet Blero, për këngën e cila do të vij edhe me videoklip.
Regjinë e spotit do të bëj Alban Zogjian nga Asha, teksa pjesa e realizimit teknik
nga Uran Duli, AS Films.
Ky projekt do ketë premierën me datë 2 mars.

Artikuj të ngjashëm