Harrojeni Duan me të dashurin e saj – Valentin i vërtetë janë prindërit e këngëtares

By

Sigurisht, kur janë aq të pashëm tani – edhe më ët bukur do jenë dukur në rininë e tyre.

Prindërit e Dua Lipës, ish këngëtari i njohur Dukagjin Lipa dhe bashkëshortja e tij Anesa Lipa, janë një çift që na bëjnë të besojmë se dashuria vërtetë ekziston.

Dhe këtë më së miri e dëshmon një fotografi e vjetër e tyre e publikuar nga Dua Lipa në Instagraminin e saj.

Dukagjini dhe Anesa po duken aq bukur në këtë imazh të vjetër që duket sikur është realizuar në fund të 90-tave, sa na bënë të harrojmë se sa cift i lezetshëm janë Dua dhe Isaac, i dashuri i saj…

Artikuj të ngjashëm