Haradinaj takohet me Unikkatilin, shkruan fjalë të mëdha për reperin

By

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar me Viktor Palokaj, që njihet si Unikkatil.

Haradinaj tha se reperi është unik në kuptimin e plotë të fjalës.

“Me rap artistin e famshëm Viktor Palokaj, i cili kudo që përformon, Kosovën e ka pikënisje. Unik në kuptimin e plotë të fjalës”, ka shkruar Haradinaj.

Kujtojmë që Unikkatili erdhi në Kosovë më 27 korrik për shkak të koncertit madhështor i cili u mbajt në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Ai dhe shumë artistë të tjerë, krijuan një atmosferë të paharruar.

Artikuj të ngjashëm