Hap dyert sipërmarrja e re: Brenda super restorantit të ri të Noizyt (VIDEO)

By

Të gjithë ata që e ndjekin Noizyn në Instagram tash e disa muaj janë familjarizuar me punët në restorantin e ri të reperit.

Rigelsi, i cili nuk po i ndal investimet ka hapur lokalin e ri madhështor.

Në një ndejë ku nuk munguan as fytyrat publike si Dritan Shakohoxha dhe Ermal Mamaqi, reperi përmes videos së ndarë në rrjete sociale i ka bërë të ditur fansave se i mirëpret ne RestoBeer ‘Rigelsi’.

Suksese në sipërmarrjen e re! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm