Hana Cakulit i vdes muza: Këngëtarja e dëshpëruar për vdekjen e idhullit të saj

By

Hana Cakuli mund të jetë zhdukur për pak kohë nga skena, e megjithatë mbetët ndër zërat më të fuqishëm e më të bukur, që ka sjellë super këngë në skenën muzikore shqiptare.

Rrallë herë është aktive edhe në rrjetet sociale dhe atë vetëm kur ka diçka të rëndësishme për të thënë.

Këngëtarja ka bërë një postim emocionues në profilin e saj në Instagram, ku e vajton vdekjen e njërës prej këngëtareve që ka lënë gjurmë në formimin e saj si artiste.

Është ajo Dolores O’Ridordan, e cila sipas raportimeve të policisë është gjetur e vdekur në Londër në moshën 46 vjeçare.

Ndërsa Hana, në llogarinë e saj në Instagram shkruan se Dolores ishte si inspirim për të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm