Hami dhe Gëzimja nisin muajin e mjaltit: Ky është destinacioni! (FOTO)

By

Kurorëzimi i dashurisë së tyre ngjalli shumë interes në publik.

Dasma e djalit të Remzie Osmanit, e bërë sipas traditave shqiptare zgjati disa ditë, me të gjitha ritet tradiconale.

E tashmë kur festa ka mbaruar, radha është e muajit të mjaltit.

Shtrohet pyetja, ku zgjedhën të pushojnë Hamëza dhe Gëzimja?

Çifti kanë marrë rrugë drejt Miamit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, atje ku janë duke u relaksuar në një prej resorteve më luksoze, vetëm të dy. /Prive.al

View this post on Instagram

🇺🇸

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__) on

Artikuj të ngjashëm