Hailey Bieber po merakoset për shpenzimet e ‘çmendura’ që po bën Justin

By

Zakonet shpenzimeve të çmendura të  Justin Bieber kanë filluar të shqetësojnë gruan e tij Hailey Baldwin – shkruan RadarOnline.com ekskluzivisht.

“Justin jeton si një princ. Ai dëshiron që gjithçka të jetë jashtëzakonisht e shtrenjtë, ose nuk është i lumtur, “tha një burim ekskluzivisht për Radar. “Sigurisht, a i ka shumë para, por shpenzimet e tij të fundit kanë qenë të jashtëzakonshme.”

More Money, More Problems! Justin Bieber’s Out Of Control Spending Draws Concerns For Wife Hailey

“Ai ka blerë një mori pronash së fundmi, dhe vazhdimisht po hedh pasuri në bizhuteri, rroba, makina dhe gjithçka që sheh në internet që duket tërheqëse.”

Justin dikur bleu një unazë të shtrenjtë Cartier për Hailey, pas një kohe të ashpër në martesën e tyre, por edhe në fund të marrjes së dhuratave të tij të befasishme, ajo është akoma e shqetësuar për financat e tyre.

“Asaj i pëlqen sa zemërgjerë dhe impulsiv është ai, por disa nga blerjet e tij kohët e fundit kanë qenë qesharake,” burimi ndau gjithashtu me Radarin.

Lexuesit e dinë se paratë nuk janë e vetmja gjë që për të cilën po shqetësohet modelja.

Bukuroshja bionde po mendon vazhdimisht për gjendjen e mendjes së burrit të saj, pasi ajo vuri re që ai po sillej sikur të ishte adoleshent.

Artikuj të ngjashëm