Grupi Etnon vazhdojnë turneun në SHBA: Pas Bostonit dhe Detroitit rradhën tashmë e ka…

By

Grupi i famshëm Etnon ka disa ditë që kanë filluar turneun e koncerteve në SHBA  duke performuar kështu në shumë vende për publikun shqiptarë.

New Yorku ishte edhe vendi fillestar ku ata nisën turneun për të vazhduar më pas në Boston dhe Detroit.

Por duket se performancave të tyre nuk i ka ardhur fundi ende pasi që vetëm pak minuta më parë anëtari i grupit Etnon, Genci, publikoi një fotografi teksa në dorë shiheshin biletat e avionit për në Miami.

Dyshja do të performojnë edhe në Miami duke përmbushur kështu njërin prej turneve më të suksesshme të tyre. /Prive.al/

genci123genciiiiii

Artikuj të ngjashëm