Gruaja i tha t’i qëndronte larg Ritës? Edhe kësaj here Liam Payne mban distancë nga këngëtarja!

By

Fansat e Rita Orës dhe këngëtarit Liam Payne, e kanë vërejtur se ata patën distancë me njëri tjetrin në BRIT Aëards në fillim të këtij muaji.

Dyshja kishin pasur po të njëjtën sjellje edhe gjatë interpretimit të këngës “Your Song”, të enjten mbrëma në Global Awards, pasi kishin qëndruar gjatë tërë kohës në anën e kundër të njëri tjetrit.

Ata e performuan këngën e Fifty Shades Freed dhe silleshin të ftohtë me njëri tjetrin, ndërsa fansat e tyre po supozojnë se e dashura 34 vjeçare e Payne, Cheryl Cole, u ka kërkuar atyre të rrinë larg njëri tjetrit, shkruan Daily Mail, transmeton Prive. /Prive.al

Changing up her look: The duo sent fans wild with their 'amazing' duet on the night, with Rita changing out of the cream leotard she had donned earlier in the night in favour of a navy peplum blazer and white trousers

Accused: Fans had claimed that Cheryl must have asked her boyfriend to stay away from Liam after their toned down performance at the BRITs which seemed of the same vain as their performance at the Global Awards  

Artikuj të ngjashëm