“Grua e çmuar…” Vjollca Haxhiu flet pas takimit me Vera Orën

By

Vjollca Haxhiu sot është takuar me nënën e Rita Orës.

Ajo ka shpërndarë një fotografi për ndjekësit e saj në InstaStory pas takimit me Vera Orën.

“Grua e çmuar që na dha një yll botëror dhe na bëri krenar,” shkroi artistja në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm