GRIMERI I KIM KARDASHIAN KRENAR QË ËSHTË SHQIPTAR!

By

Mario Dedivanovic, shqiptari që grimon shumë yje të njohura në botë përfshirë edhe Kim Kardashian nuk ngurron ta shfaq origjinën e tij.

Sa herë që ka pasur mundësi ka treguar që është më prejardhje shqiptare, e së fundmi këtë gjë e ka bërë duke shpërndarë videoklipin e Bebe Rexhës.

Videon e ka shoqëruar me duart në formë shqiponje dhe ngjyrat ‘kuq e zi’./Prive.almario2

Artikuj të ngjashëm