Greta Koçi tregon cila është kënga më e mirë gjatë karrierës së saj

By

Greta Koçi na ka treguar cilën këngë të saj e vlerëson si më të mirën gjatë karrierës së saj.

Këngëtarja bëri një instastory me anë të cilës tha se ‘Koha s’ndal’ e punuar nga Darko Dimitrov me tekst nga motra e saj Eni, është kënga më profesionale dhe më e mira në tërë karrierën e saj.

Greta, me këtë këngë mori pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ gjatë vitit 2010.

Ju si mendoni, cila është kënga më e mir ëe Gretës?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm