Greta Koçi feston ditëlindjen, ja sa vjeçe po bëhet (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare Greta Koçi, sot po e feston ditëlindjen.

Ajo e ka nisur karrierën muzikore qysh në moshën 16 vjeçare dhe ka 10-të vjet që është në skenë.

E lindur me 26 shtator të vitit 1991, këngëtarja sot po mbush fiks 26 vjet.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi ku i uron vetes ditëlindjen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm