Gresa flet për dëshirën e saj për të hapur një agjenci modelesh në Kosovë

By

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa, e cila jashtë shtëpisë së “Vëllait të Madh” është e njohur si modele në Itali, ka folur me konkurrentët e saj, Artën dhe Brunon rreth profesionit të saj.

“Paguhem mirë. Por, më duhet të pres deri në 90 ditë, derisa të paguaj klienti. Jam më tepër komerciale, fotografitë që i sheh në rrugë. Kam bërë kasting për televizion, këpucë e shumë të tjera”, ka thënë Gresa.

“Kam dashur të hap një agjenci modelesh në Kosovë, ama shumë vështirë. Se duhet me i marrë vajzat nga 15-16 vjet me i dërgu jashtë. Këtu nuk e lë baba 15 vjeçe në Milano”, ka shtuar ajo.

Për detaje të tjera të kësaj bisede, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm