Gresa Behluli tregon pse nisi t’i shesë fustanet për bamirësi (VIDEO)

By

Pak javë më parë, Gresa Behluli njoftoi të gjithë se ka nisur të shesë fustanet e saj për bamirësi.

Në rubrikën “Qitja pikën” të emisionit Prive, këngëtarja zbuloi se shumë shpejtë kësaj iniciative do t’i bashkohet edhe nëna e saj Shkurte Fejza.

Përveç kësaj, Gresa tregoi çka e shtyu të marrë këtë vendim dhe ku do të shkojnë paratë e grumbulluara.

Artistja e cila u martua muaj më parë tha se gjithçka do të jetë transparente dhe do të publikohet në rrjetet sociale.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm