Gresa Behluli publikon projektin kushtuar babait të saj

By

Ka disa javë që Gresa Behluli ka njoftuar se një këngë e re me titull “Babi jem” publikohet së shpejti.

Dhe projekti që i kushtohet babit të saj, sapo është lansuar.

Projekti është realizuar edhe vizualisht dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm