Graniti e Leonita s’paskan qenë ‘taman’ bashkëshortë deri sot!

By

Ishte verë kur Granit Xhaka dhe partnerja e tij, Leonita kurorëzuan dashurinë në një ceremoni ultra sekrete.

Çdo gjë u kuptua tek pasi vetë çifti postuan fotografitë të veshur në ditën e veçantë të jetës.

Por përkundër ceremonisë, duket se martesa tek sot ka marrë formën e vërtetë.

Në tre vjetorin e lidhjes së tyre, Graniti dhe Leonita kanë vendosur të bëhen burrë dhe grua edhe sipas ligjit dhe nga ky moment e tutje, bukuroshja do mbajë mbajë mbiemrin Xhaka.

Shumë urime. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm