Graniti e Leonita, nisin pushimet në një vend magjik (FOTO)

By

Çifti sapo janë martuar, ndonëse një ceremoni të madhe ende nuk e pamë e nuk ia dëgjuam zhurmën.

Përmes një seti fotografik, ata e konfirmuar se tashmë janë “Mr. & Mrs Xhaka’.

Dyshja janë një çift tejet simpatik, që në cdo moment ia shprehin njëri tjetrit ndjenjat e dashurinë, sepse edhe shpesh iu bie të jenë larg njari tjetrit.

Granit Xhaka, sulmuesi i Arsenalit dhe gruaja e tij Leonita, kanë nisur pushimet bashkë në një vend tejet të bukur.

Ndonëse Graniti është i zënë me ndeshjet e Premier Ligës angleze, kohën për gruan po e bën të pamundurën ta gjejë, duke e dërguar edhe me pushime.

Nga ky vend, ata kanë publikuar plot imazhe në llogaritë e tyre në Inatagram, duke mos cekur asnjëherë lokacionin në të cilin ndodhen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm