Graniti e Eva vijnë me duet

By

Këngëtari kosovar, Granit Derguti, ka publikuar këngën më të re me videoklip.

Kjo këngë është bashkëpunim me këngëtaren Eva dhe quhet “ Te Siento”.

Në orët e para të publikimit kjo këngë është pëlqyer nga adhuruesit e tyre.

https://www.youtube.com/watch?v=WqP8TBfsgWchttps://www.youtube.com/watch?v=WqP8TBfsgWc


Artikuj të ngjashëm