Granit Xhaka shkruan në fanellë emrin e konkurrentit të Big Brother (VIDEO)

By

Futbollisti i njohur shqiptar Granit Xhaka, ka shkruar në fanellë emrin e konkurrentit që mbështet në Big Brother.

Ai shkroi emrin e Donaldit dhe i uroi fitore.

Videon e postoi Romeo duke shkruar: ‘Kapiteni uron kapitetin’.

Si mendoni, kush do fitojë?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm