Granit Xhaka i pamëshirshëm, ja si tallet me të fejuarën

By

Mund të jesh një person gjumash, dhe kjo s’duhet t’i hyjë në punë askujt. E sidomos në këto ditë të ngrohta vere, kur gjithçka që një person ka nevojë, mund të jetë pushimi nga lodhja që të shkakton vapa.

Por Granit Xhaka, nuk e lë të qete të fejuarën e tij, Leonita Lekajn. Përderisa ajo ka zënë një sy gjumë në një verande, Xhaka e ka gjiruar të fejuarën e tij, duke bërë mimika kritikuese për faktin se ajo fle kaq shumë.

Ama Leonitës kjo as që i ka rënë në sy, ngase ajo ka vazhduar gjumin e qetë ndërsa Xhaka shkruante se: “Ajo gjithmonë fle”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm