Granit Xhaka dhe e dashura e tij vijnë me foto nga shtrati! (FOTO)

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, po vazhdon të na bëjë krenar të gjithëve me paraqitjet e tij tek klubi i Arsenalit.

Pos fushës së blertë Graniti nuk ka mbetur aspak prapa sa i përket jetës private ku tash e një kohë është edhe i fejuar.

Natyrisht në një rrugëtim të tillë siç është futbolli mbështetja dhe dashuria janë ndër gjërat më primare andaj për këto gjëra kujdeset pikërisht e dashura dhe familja e tij.

Graniti prej se është transferuar në Londër pranë tij po qëndron e dashura, Leonita, me të cilën sot ka zgjedhur të publikojë një foto ku shihen të sapo zgjuar nga gjumi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm