GRAND Decor – kompania që duhet ta keni në dasmat dhe ahengjet e juaja

By

Impakti që ka dekorimi i duhur është i madh dhe luan një rol jetësor për të përmirësuar gjendjen tuaj shpirtërore dhe për të vendosur një ambient të përsosur për të zhvilluar cfarëdo ngjarje të veçantë dhe specifike. Në fakt, lloji i dekorimit tregon rëndësinë e një ngjarje dhe rrit signifikancën e saj – është vetëm një emër në Kosovë që do arrijë ta bëjë këtë të mundur dhe është GRAND Decor!

View this post on Instagram

Kaltrina & Zhgjim… Nje moment magjik nga dasma e tyre madheshtore. Tavolina e çiftit e shoqeruar me mendafsh te bardh dhe trendafila ngjyre shampanje, gershetuan aq bukur shijen e çiftit me trendet e kohes.

A post shared by GRANDdecor (@granddecor) on

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing

GRANDdecor është kompania e parë e dekorit dhe organizimeve në Kosovë. Me një përvojë 16 vjeçare, kompania e cila ofron shërbimet më cilësore dhe idetë më kreative në vend.Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and outdoor

Misioni i tyre i vetëm? Imagjinatën tuaj më të thellë ta bëj realitet!

E kjo shfryrje e imagjinatës tuaj nuk përkthehet në shuma të paarritshme për ju. GRAND Decor është e njohur për shërbimin e shkëlqyer, dekorin unik dhe çmime korrekte.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and wedding

Image may contain: 1 person, smiling, food

Image may contain: 3 people, people smiling, text

Artikuj të ngjashëm