Goli më i rëndësishëm që Milot Rashica ka shënuar, nuk është një gol i vërtetë

By

Ylli i kombëtares kosovare Milot Rashica, gjatë një sesioni pyetje përgjigje në llogarinë e tij, i kushtoi pak kohë ndjekësve të tij.

Një nga ndjekësit e pyeti se “Cili është goli më i rëndësishëm që ke shënuar?”, dhe përgjigjja e futbollistit nuk ka të bëjë me një gol të vërtetë si ata që bëhen në fushën e gjelbër.

Ai postoi një foto me të fejuarën e tij Belkiz Keran, duke e cilësuar atë si ‘golin më të rëndësishëm”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm