Gold AG vendos të flasë: Ja pse i rregulloi marrëdhëniet me Getin

By

Fotoja e përbashkët pas shumë kohe mes Getoar Selimit dhe Arian Agushit, shkrepur mbrëmë në një koncert ngjalli shumë diskutime.

Disa prej fansave pëlqyen veprimin por të tjerë kujtuan thumbimet e dikurshme duke akuzuar për dyfytyrësi.

E duket se jehona e këtij zhvillimi ka bërë që Goldi të jap sqarimin e tij në Facebook.

Ai ka postuar sërish fotografinë me Getin në profilin personal në Facebook nën mbishkrimin:

E di se dove ju ka ardh çudi,
Po i lumi ai që e përbin hidhërimin e tij 

SHQIPTARI GJAK FAL E LEJE MO NAJ FJAL 

Artikuj të ngjashëm