Gold Ag publikon këngë patriotike në duet me Ismet Bexhetin (VIDEO)

By

‘Prej Tropoje’ quhet kënga më e re e Gold Ag-së në bashkëpunim me këngëtarin e njohur shqiptar, Ismet Bexhetin.

Për tekstin dhe muzikën u përkujdes vetë Gold Ag, ndërkaq klipin shumë patriok sikurse edhe kënga, e realizoi M Production.

Reperi ka qenë shumë aktiv këtë vit duke sjellë bashkëpunime të shumta me këngëtarë shumë të njohur të estradës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm