Gold AG paralajmëron këngën e re që potencialisht do jetë pjesë e çdo ditëlindjeje (FOTO)

By

Projektet e tij nuk kanë distancë të largët kohore nga njëra tjetra. Ai punon shumë dhe sjellë këngë goxha shpesh.

Reperi Gold AG, sapo ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, me një titull shumë interesant e në bashkëpunim me dikë që nuk ka të bëjë me botën e repit.

Gold AG dhe këngëtari Burak Vehapi, po sjellin në bashkëpunim një këngë që do quhet “Urime Ditëlindja”.

Ky kombinim ndonëse kontravers meqë Burak ka një stil krejt tjetër nga reperi, mund të dali tejet interesant e kjo mbetet të shihet deri në datën e publikimit. /Prive.al

URIME DITËLINDJEN … C?MING S??N @burak.vehapi

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Artikuj të ngjashëm