Gold Ag nesër sjell duetin me grupin e famshëm (FOTO)

By

Nesër publikohet një këngë e re e Gold Ag-së.

Këngëtari kësaj radhe ka bashkëpunuar me grupin e famshëm – Fisnikët, për të sjellë projektin me titull “Ku je nis”.

Ai hyri në Instagram për t’i njoftuar fansat e tij se dueti do të publikohet nesër në orën 17:00.

Kjo këngë nuk është e vetmja për këtë muaj.

Gold Ag më 28 Nëntor sjell duetin e dytë me Shyhrete Behlulin dhe për këtë iu raportuam javë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm