Gold Ag nën shoqërinë e politikanëve të njohur (FOTO)

By

Nuk është hera e parë që Gold Ag shoqërohet me njerëz nga politika.

Ai është parë shpesh me anëtarë të AAK-së, njësoi edhe dje.

Artisti është fotografuar me Daut Haradinajn dhe Ahmet Isufin duke e publikuar imazhin edhe në rrjete sociale.

‘3po3’ ishte përshkrimi i fotografisë nga ana e Gold Ag-së.

Kujtojmë që artisti këto ditë nxjerrë këngën e re me titull ‘Falja e Gjakut’ për të cilën veç kanë nisur xhirimet e klipit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BoZ5Zahh6W-/?taken-by=arianagushiages

Artikuj të ngjashëm