Gold AG në përkrahje të Greta Koçit

By

Sot në media u lakua emri i Greta Koçit shkaku i komentit të mbesës së Berishës që tallej me këngëtaren dhe operacionet plastike të saj.

Por duket se ky fakt nuk i ka lënë përshtypje Gretës në rrugëtimin e saj drejt cakut të vënë. Ajo sot ka postuar një tjetër video ku kolegët shprehin përkrahjen për kandidaturen e të parës në forumin rinor të PD-së.

Pas Sonit, është Gold AG ai që ka uruar Gretën në emër të gjithë Kosovës duke mos dyshuar në këtë triumf.

Ndryshe, dyshja para disa javësh lançuan duetin shumë të suksesshëm ‘Mas miri’ që ka kaluar shifrën e katër milionë shikimeve. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9TD8QQK2H4/

Artikuj të ngjashëm