Gold Ag në duet me këngëtarin e njohur? (FOTO)

By

Me sa duket, Gold Ag do të vijë sërish në duet.

Kësaj radhe, reperi ka vendosur t’i bashkojë forcat me Shemin e Iliriëve, dhe këtë e ka konfirmuar fotografia të cilën Gold-i e postoi në Instagram.

Gold Ag shihet bashkë me Shemin dhe drejtuesin e MProduction me të cilin artisti bashkëpunon shumë shpesh për videoklipe.

Imazhi nuk ka asnjë përshkrim, por sipas të gjitha gjasave, së shpejti do kemi një duet mes tyre./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bm5bL-kHw0P/?hl=en&taken-by=arianagushiages

Artikuj të ngjashëm