Gold AG nderohet me dekoratë nga Ramush Haradinaj në ditën e çlirimit të Deçanit!

By

Në ditën e çlirimit të Deçanit, reperi Arian Agushi është nderuar me dekoratë në Deçan nga i pari i AAK, Ramush Haradinaj.

Kjo dekoratë është me plot meritë në një ditë si kjo për Deçanin, pasiqë Gold AG ka bërë shumë herë këngë për heronjtë tanë të luftës.

Prive ka arritur të siguroj këto fotografi ekskluzive gjatë qëndrimit të Agushit dhe Haradinaj në Deçan ku shihet edhe marrja e dekoratës.

Në anën tjetër, Gold AG është duke shijuar edhe suksesin e projektit të fundit “Prishtina” në bashkëpunim me Albina Kelmendin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm