Gold AG mes dy dueteve: Zbuloni se me kë

By

Pavarësisht se është me agjërim, muaji i shenjët i Ramazanit nuk po e pengon Arian Agushi të zhvilloj veprimtarinë e tij prej këngëtari.

Madje këto ditë ai ka udhëtuar drejt bregdetit në Malin e zi për të filmuar videoklipin e këngës së re.

Kënga quhet “E mira e Ulqinit” dhe është bashkëpunim me Shemin e grupit Ilirët.

Por Gold Ag verës do ia bashkangjes edhe një tjetër projekt e cila poashtu është realizuar në bashkëpunim.

Një këngë ritmike me Medën do të jetë në dispozicion të fansave të tyre për vetëm pak ditë.

Artikuj të ngjashëm