Gold AG kurorëzon dashurinë!

By

Kështu krejt papritur, me anë të një postimi në llogarinë e tij, Gold Ag lajmëroi ndjekësit se tani ai është jashtë tregut.

Gold Ag ka kurorëzuar dashurinë dhe këtë e bëri të ditur me një foto u shihen dy duar me unaza teksa formojnë shqiponjën.

Reperi nuk ka ndarë me tepër se datën e kurorëzimit e që është 5 Mars 2020. /Prive.al

View this post on Instagram

❤️❤️ 05.03.20 💎💎

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Artikuj të ngjashëm