Gold AG ka përgjigje EPIKE për Noizyn pas pajtimit me Getin (VIDEO)

By

Pajtimi i Arian Agushit dhe Getoar Selimit që ngjalli shumë bujë në media u trajtua sonte në Prive përmes një kronike të realizuar nga gazetarja Maki Bajrami.

Reperi Gold AG foli për arsyet që e prishën dikur me Getin dhe pajtimin por ai nuk shpëtoi pa u pyetur edhe për Noizyn.

Pas thumbave të këtij të fundit kur ndodhi pajtimi, Goldi pati një përgjigje epike.

Se çka i thotë ai Noizyt e kuptoni në videon e mëposhtme. 

Artikuj të ngjashëm